CityPay چیست؟

این قسمت از وب سایت فناوری CityPay را برای شما تعریف می نماید.

طراحی و تأمین ابزارهای مناسب پرداخت یکی از وظایف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، خوشبختانه طی سالهای اخیر با ساماندهی شبکه صدور کارتهای پرداخت نقدی و پذیرندگی آنها، شرایط مناسبی برای شهروندان ایرانی فراهم شده است. اما برخی از پرداختهای روزمره و خرد نیازمند شرایطی هستند که ابزار جدیدی را طلب می‌کند. کیف پول الکترونیکی با دو شاخص پرداخت سریع (Quick) و در دسترس(Available)، امکانی را فراهم می‌آورد که شهروندان به سرعت و فارغ از در دسترس بودن زیرساختهای مرتبط به ترمینال پرداخت، به صورت برون خط پرداخت امنی را به انجام برسانند.

CityPay راهکار نوین و امنی جهت پرداخت پول خرد، به صورت برون خط(Offline) می باشد که امکان پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌آورد. راه‌کار پرداخت CityPay با استفاده از فناوری‌های نوین کارت هوشمند، امکان بهره بردن از روش‌های پرداخت جدید را فراهم می نماید و ضمن پاسخگویی به نیازمندیهای مدیریت پول خرد، امکان ارائه سایر خدمات ارزش افزوده در حوزه پرداخت را نیز میسر می سازد. این فناوری در برگیرنده حوزه‌های مختلف فنی شبکه پرداخت از جمله کارت، ترمینال پذیرنده، میزبان و پردازنده تراکنش، صدور کارت و... می باشد که توسعه و بهره گیری از این فناوری نیازمند استانداردسازی و تدوین چارچوب‌های فنی و اجرایی مشخص و یکپارچه می‌باشد. CityPay با بهره گیری از انواع رسانه‌های مبتنی برچیپ هوشمند (نظیر کارت هوشمند تماسی/غیرتماسی و فناوری NFC) کیف پول الکترونیکی امنی را فراهم می‌سازد که شهروندان بتوانند با قابلیت اطمینان بالا و به صورت چابک پرداختهای خرد روزمره خود را به انجام برسانند.

به منظور تحقق یک بستر یکپارچه در حوزه پرداخت خرد و پرهیز از کارموازی و اتلاف سرمایه‌ها در نقاط پذیرندگی، ضروری است تا فضای پرداخت خرد مبتنی بر استانداردی همه جانبه سازماندهی شود. خوشبختانه تجربه موفق نظام شتاب با استانداردی همه جانبه، شرایطی را فراهم نموده است که کارتهای بانکهای مختلف امکان پذیرش در انواع فضاهای پذیرندگی شبکه شتاب را دارا باشند و لذا در حوزه پرداخت خرد برون خط نیز باید مسیر راهی انتخاب شود تا همانند شتاب حداکثر سازگاری فضای صدور و پذیرندگی مهیا گردد. بر این اساس توسعه دهندگان CityPay در تلاشند تا کلیه الزامات سامانه پرداخت الکترونیک سیار (سپاس) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مدنظر قرارداده و حداکثر سازگاری با قوانین ناظر بر صادرکنندگان کیف وجه نقد الکترونیک (کیوا) را فراهم نمایند.

 CityPay راه کار نوین پرداخت ارائه شده توسط شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می‌باشد که امکان پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌آورد. راه‌کار پرداخت CityPay با استفاده از فناوری‌های نوین کارت هوشمند امکان بهره بردن از روش‌های پرداخت جدید را امکان‌پذیر می نماید.

 

آدرس:
تهران – خیابان سپهبد قرنی – بالاتر از بیمارستان آپادانا – ساختمان فناوری اطلاعات بانک شهر
تلفن:
83364102 (021)

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می باشد. قوانین استفاده از سایت