مستندات مرجع

مستندات مرجع CityPay در این قسمت از سایت قرار داده شده است

فناوری CityPay و الزامات آن در برگیرنده اجزاء و حوزه های مختلف شبکه پرداخت الکترونیک می باشد. این شبکه شامل کارت، شخصی سازی و صدور کارت، ترمینال و کارتخوان ها، میزبان و پردازنده تراکنش می گردد. توسعه و بهره گیری از این فناوری از سوی ذینفعان و فعالان هر یک از این حوزه ها، نیازمند تبیین و استانداردسازی الزامات و تدوین چارچوب های فنی و اجرایی مشخص و یکپارچه می باشد.

کمیته فنی CityPay براساس چنین نیازمندی، اقدام به شناسایی و تدوین استانداردهای مرجع مورد نیاز ذینفعان و فعالان حوزه شبکه پرداخت الکترونیک نموده است تا این مستندات جهت انطباق و بهره برداری در اختیار ایشان قرار گیرد.

بنابراین کلیه شرکت ها، سازمان ها و فعالان حوزه های مذکور می توانند با ارائه درخواست کتبی به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش و تشریح حوزه فعالیت و دلایل نیازمندی خود، از مستندات و استانداردهای مرتبط با فناوری CityPay بهره مند گردند.

 CityPay راه کار نوین پرداخت ارائه شده توسط شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می‌باشد که امکان پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌آورد. راه‌کار پرداخت CityPay با استفاده از فناوری‌های نوین کارت هوشمند امکان بهره بردن از روش‌های پرداخت جدید را امکان‌پذیر می نماید.

 

آدرس:
تهران – خیابان سپهبد قرنی – بالاتر از بیمارستان آپادانا – ساختمان فناوری اطلاعات بانک شهر
تلفن:
43917352 (021)

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می باشد. قوانین استفاده از سایت