قوانین استفاده از سایت

حقوق مالکیت وب سایت سیتی پی

حقوق مالکیت سیتی پی

تمامی حقوق این وب سایت (به آدرس www.citypay.ir) متعلق به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می باشد و قسمت های مختلف اعم از متن ها ، رسانه ها (تصاوير، صداها و ویدئو ) ، لوگوها ، نمادها ، عكس ها و نرم افزارها ، دارائي سیتی پی محسوب شده و نمی توان بدون داشتن رضایت کتبی از شرکت فناوران ایمن شبکه فاش به هر شکلی (الکترونیکی یا غیره ) کپی نموده و یا دوباره سازی، تغییر، ذخیره، انتقال، تلفیق (به معناي جمع آوري ، مرتب سازي و گردهم آوري) یا اقتباس کرد؛ مگر قسمتهایی از سایت که برای مقاصد اطلاع رسانی و یا تجاری (مانند : کاتالوگ و مستندات) جهت در یافت (دانلود) مشتریان در سایت قرار داده می شود.

استفاده از سایت سیتی پی

بهره برداری از سایت به کمک ابزارهای اتوماتیک همچون "page-scrape" ، "robot" ، "spider" ، " webzip" یا الگوریتم های مشابه جهت دستيابي ، كپي قسمتي و یا کل وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسی غیر مجاز به هر قسمت از وب سایت با بهره گیری از روش های نا متعارف مانند هک و یا رمزگشایی نیز از مصداق های استفاده غیر مجاز از این سایت می باشد.

تغییرات و اصلاحات

سیتی پی می تواند بدون اعلان قبلي ، شرايط و ضوابط اين سند را تغييردهد. بدينوسيله موافقت مي نماييد كه استفاده پيوسته تان از وب سايت دليل بر موافقت با مفاد و شرايط تنظيم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغييري ، قرارداد جديد جايگزين ضوابط و شرايط قبلي خواهد شد. کاربر وب سایت می بایست در هر نوبت استفاده از وب سايت ، شرايط و ضوابط قرارداد را بررسي نموده تا از تغييرات احتمالي آن آگاه شود.CityPay راه کار نوین پرداخت ارائه شده توسط شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می‌باشد که امکان پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌آورد. راه‌کار پرداخت CityPay با استفاده از فناوری‌های نوین کارت هوشمند امکان بهره بردن از روش‌های پرداخت جدید را امکان‌پذیر می نماید.

 

آدرس:
تهران – خیابان سپهبد قرنی – بالاتر از بیمارستان آپادانا – ساختمان فناوری اطلاعات بانک شهر
تلفن:
83364102 (021)

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می باشد. قوانین استفاده از سایت