گواهینامه‌های CityPay

در این قسمت شما می توانید با گواهینامه‌های CityPay آشنا شوید

توسعه CityPay به صورت آزاد و غیرانحصاری، اصلی است که مورد توجه توسعه دهندگان آن ‌می‌باشد. لذا انتشار و توسعه الزامات و مشخصات فنی CityPay با رویکردی استاندارد گونه، در دستور کار قرار گرفته و مطابق با آن رویه‌های اجرایی پیش بینی شده است. مجموعه الزامات و مشخصات فنی CityPay به صورت مدون مستند شده و در بخش مستندات مرجع این سایت برای ذی‌نفعان قابل دسترس می‌باشد. بدیهی است بخشی از این مستندات به دلایل امنیتی صرفاً در اختیار تولید کنندگان تجهیزات و اجزای CityPay قرار خواهد گرفت و دسترسی عمومی آن محدود شده است.

فعالان حوزه صنعتِ پرداخت می‌توانند بر اساس مشخصات اعلام شده، نسبت به تولید محصولات مورد نیاز اقدام نموده و به بازار این حوزه عرضه نمایند. محصولات و خدمات موردنیاز حوزه CityPay شامل اقلام زیر می‌باشد:

  • رسانه‌ CityPay (چیپ هوشمند)
  • پایانه‌های پذیرندگی CityPay
  • سامانه/خدمات شخصی سازی CityPay
  • سامانه/خدمات پردازش تراکنشهای CityPay

به منظور اطمینان از تطابق شرکتهای فعال در این حوزه و نظارت بر پیاده سازی صحیح CityPay، ضروری است تا محصولات پیشنهاد شده مورد آزمون قرار گرفته و شرایط انطباق با الزامات فنی CityPay راستی آزمایی گردد. برای این منظور با بهره گیری از خدمات آزمایشگاه کارت هوشمند تحت نظارت سازمان ملی استاندارد، سعی شده است تا شرایط آزمون استاندارد و شفافی برای تأمین کنندگان فراهم گردد.CityPay راه کار نوین پرداخت ارائه شده توسط شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می‌باشد که امکان پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌آورد. راه‌کار پرداخت CityPay با استفاده از فناوری‌های نوین کارت هوشمند امکان بهره بردن از روش‌های پرداخت جدید را امکان‌پذیر می نماید.

 

آدرس:
تهران – خیابان سپهبد قرنی – بالاتر از بیمارستان آپادانا – ساختمان فناوری اطلاعات بانک شهر
تلفن:
83364102 (021)

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوران ایمن شبکه فاش می باشد. قوانین استفاده از سایت